REINIGINGSBENODIGDHEDEN VOOR JOUW KLUS.

RESTPOSTEN - Wir räumen unser Lager!

Hier findest du Auslaufartikel oder Aktionsangebote für kurze Zeit. Diese Produkte gibt es nur solange der Vorrat reicht.

Roter Hintergrund mit hellroten Streifen
Meteen naar lijst met resultaten

Filters

560 artikelen

Actieve filters:

Filter

Actieve filters:

  • Weber Apparaataansluitmof NW 38

    Weber Apparaataansluitmof NW 38

    €8,63
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Kanistersleutel 10l grote opening

    Kiehl Kanistersleutel 10l grote opening

    €1,80
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Ecolab Conductive Star Dispersion 5l

    Ecolab Conductive Star Dispersion 5l

    €132,01 Eenheidsprijs €26,40/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Heidt & Schwarzfeld Metaalgrondreiniger Alu-Rein MR 1kg

    Heidt & Schwarzfeld Metaalgrondreiniger Alu-Rein MR 1kg

    Prijs met korting  €21,56 Normale prijs  €32,03 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sorex Zaalbezem Paardenhaar 100cm met vleugelmoeren

    Sorex Zaalbezem Paardenhaar 100cm met vleugelmoeren

    €13,96
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Haug Meelborstel 28,5 cm

    Haug Meelborstel 28,5 cm

    €13,53
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Vileda Spezialbodenpad Superpad 17"

    Vileda Spezialbodenpad Superpad 17"

    €21,43
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Econa-concentraat allesreiniger 10l

    Kiehl Econa-concentraat allesreiniger 10l

    Prijs met korting  €56,01 Normale prijs  €66,47 UVP Eenheidsprijs €5,60/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Basic Oil impregneerolie 5l

    Kiehl Basic Oil impregneerolie 5l

    €91,40 Eenheidsprijs €18,28/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Tork Premium Vloeibare Zeep Mild S1

    Tork Premium Vloeibare Zeep Mild S1

    Prijs met korting  €32,07 Normale prijs  €45,81 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • RVS Zuigbuis Recht 2-delig

    RVS Zuigbuis Recht 2-delig

    Prijs met korting  €10,07 Normale prijs  €13,07 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • SONAX Dierenhaar Verwijderaar

    SONAX Dierenhaar Verwijderaar

    Prijs met korting  €10,18 Normale prijs  €17,44 UVP Eenheidsprijs €10,18 per stuk
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Vlies-stofzuigerzak ATTIX 7 & 9

    Vlies-stofzuigerzak ATTIX 7 & 9

    Prijs met korting  €21,56 Normale prijs  €58,69 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • PERSIL Kleurwasmiddel 4 in1 Discs 20WL

    PERSIL Kleurwasmiddel 4 in1 Discs 20WL

    Prijs met korting  €4,66 Normale prijs  €6,09 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • HERWETEC Schukolin® Polymeergrond plus Verharder

    HERWETEC Schukolin® Polymeergrond plus Verharder

    Prijs met korting  €117,25 Normale prijs  €137,64 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • HERWETEC Schukolin® Grondreiniger 10 Liter

    HERWETEC Schukolin® Grondreiniger 10 Liter

    Prijs met korting  €43,44 Normale prijs  €51,43 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonax KunststofVerzorgingsdoeken glanzend

    Sonax KunststofVerzorgingsdoeken glanzend

    Prijs met korting  €5,65 Normale prijs  €9,29 UVP Eenheidsprijs €0,23 per stuk
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • COLUMBUS Vuilwater-afvoerslang PU ARA70

    COLUMBUS Vuilwater-afvoerslang PU ARA70

    Prijs met korting  €62,34 Normale prijs  €75,56 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • HygoClean Toiletpapier 3-laags Kleine rol 72 Rollen 250 vellen

    HygoClean Toiletpapier 3-laags Kleine rol 72 Rollen 250 vellen

    Prijs met korting  €37,38 Normale prijs  €48,33 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Hefter Zuiglippen-Set Turnado 45

    Hefter Zuiglippen-Set Turnado 45

    Prijs met korting  €69,24 Normale prijs  €84,68 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sorex gereedschapssteel hout zonder kegel 1400x28mm

    Sorex gereedschapssteel hout zonder kegel 1400x28mm

    Prijs met korting  €3,55 Normale prijs  €6,66 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonax BIKE Verzorgingsset 6-delig Compleet pakket

    Sonax BIKE Verzorgingsset 6-delig Compleet pakket

    Prijs met korting  €24,13 Normale prijs  €46,46 UVP Eenheidsprijs €24,13 per stuk
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Koolborstel voor Zuigmotor 36V/730W

    Koolborstel voor Zuigmotor 36V/730W

    Prijs met korting  €13,18 Normale prijs  €19,17 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sorex Grootvlakmop Schrobber PP wit 40 cm

    Sorex Grootvlakmop Schrobber PP wit 40 cm

    €2,82
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
Mehr über Restposten

Hier findest du Auslaufartikel oder Aktionsangebote für kurze Zeit.

Diese Produkte gibt es nur solange der Vorrat reicht.