REINIGINGSBENODIGDHEDEN VOOR JOUW KLUS.

RESTPOSTEN - Wir räumen unser Lager!

Hier findest du Auslaufartikel oder Aktionsangebote für kurze Zeit. Diese Produkte gibt es nur solange der Vorrat reicht.

Roter Hintergrund mit hellroten Streifen
Meteen naar lijst met resultaten

Filters

560 artikelen

Actieve filters:

Filter

Actieve filters:

  • Zuigrand 800mm, Polyurethaan voorzijde voor T7 - 800 mm - Schijf

    Zuigrand 800mm, Polyurethaan voorzijde voor T7 - 800 mm - Schijf

    Prijs met korting  €13,76 Normale prijs  €13,77 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Zuigrand 800mm, Polyurethaan achterzijde voor T7 - 800 mm - Schijf

    Zuigrand 800mm, Polyurethaan achterzijde voor T7 - 800 mm - Schijf

    €20,64
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Zuiglip Voorzijde Tennant T16

    Zuiglip Voorzijde Tennant T16

    €32,63
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Weber Turbomondstuk TK286 voor Textiel en Hardvloeren NW32mm

    Weber Turbomondstuk TK286 voor Textiel en Hardvloeren NW32mm

    Prijs met korting  €29,55 Normale prijs  €44,70 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Weber Verbindingsstuk voor Zuigslang 38-38 NW

    Weber Verbindingsstuk voor Zuigslang 38-38 NW

    Prijs met korting  €7,21 Normale prijs  €10,15 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Rubberlip met kunststofstrip passend voor MAL 450 2 Stuks

    Rubberlip met kunststofstrip passend voor MAL 450 2 Stuks

    €9,66
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Sprayfles aerosolvrij

    Kiehl Sprayfles aerosolvrij

    €1,14
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Desisan 500ml Trechterfles leeg met Schuimspray

    Kiehl Desisan 500ml Trechterfles leeg met Schuimspray

    €1,60
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Heidt & Schwarzfeld Alu-Rein abrasief PU 10kg

    Heidt & Schwarzfeld Alu-Rein abrasief PU 10kg

    Prijs met korting  €203,32 Normale prijs  €231,04 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • ShinePro Maintenance diamantpad 10 inch

    ShinePro Maintenance diamantpad 10 inch

    €13,99
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • KIEHL Klaronet-concentraat dweilonderhoud 1l

    KIEHL Klaronet-concentraat dweilonderhoud 1l

    Prijs met korting  €7,64 Normale prijs  €9,21 UVP Eenheidsprijs €7,64/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Dopomat-Brillant automatenreiniger 10l

    Kiehl Dopomat-Brillant automatenreiniger 10l

    Prijs met korting  €38,94 Normale prijs  €39,10 UVP Eenheidsprijs €3,89/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Gommasol rubberstreepverwijderaar 5l

    Kiehl Gommasol rubberstreepverwijderaar 5l

    Prijs met korting  €124,35 Normale prijs  €137,92 UVP Eenheidsprijs €24,87/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • LANGGUTH SW13 SWB Algizide 10 Liter

    LANGGUTH SW13 SWB Algizide 10 Liter

    Prijs met korting  €26,64 Normale prijs  €39,60 UVP Eenheidsprijs €2,66/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • WEIßER RIESE Color Trio Capsules 40 WL 480g

    WEIßER RIESE Color Trio Capsules 40 WL 480g

    Prijs met korting  €8,65 Normale prijs  €10,10 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • SWIFFER Sweeper Vloerdoekjes 40 Stuks Navulverpakking

    SWIFFER Sweeper Vloerdoekjes 40 Stuks Navulverpakking

    Prijs met korting  €6,80 Normale prijs  €10,85 UVP Eenheidsprijs €0,17 per stuk
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • KIEHL Dopomat-Xtreme Automatenreiniger 10l

    KIEHL Dopomat-Xtreme Automatenreiniger 10l

    Prijs met korting  €40,84 Normale prijs  €47,73 UVP Eenheidsprijs €4,08/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • COLUMBUS Turbo-zuigmond D32

    COLUMBUS Turbo-zuigmond D32

    Prijs met korting  €50,78 Normale prijs  €56,06 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • COLUMBUS ST11 Stofzuiger

    COLUMBUS ST11 Stofzuiger

    Prijs met korting  €363,36 Normale prijs  €429,43 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • SONAX Coatingdoek Microvezeldoek

    SONAX Coatingdoek Microvezeldoek

    Prijs met korting  €14,88 Normale prijs  €25,88 UVP Eenheidsprijs €14,88 per stuk
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • VERMOP Reinigingspad

    VERMOP Reinigingspad

    Prijs met korting  €4,40 Normale prijs  €5,03 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Meubelkwast voor zuigslang NW 44mmØ

    Meubelkwast voor zuigslang NW 44mmØ

    Prijs met korting  €4,88 Normale prijs  €6,33 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • COLUMBUS Aandrijfschijf Ø 430 mm

    COLUMBUS Aandrijfschijf Ø 430 mm

    Prijs met korting  €140,69 Normale prijs  €182,71 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • KETTLITZ Medialub Tuin Mix Set

    KETTLITZ Medialub Tuin Mix Set

    Prijs met korting  €48,15 Normale prijs  €57,91 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
Mehr über Restposten

Hier findest du Auslaufartikel oder Aktionsangebote für kurze Zeit.

Diese Produkte gibt es nur solange der Vorrat reicht.