REINIGINGSBENODIGDHEDEN VOOR JOUW KLUS.

RESTPOSTEN - Wir räumen unser Lager!

Hier findest du Auslaufartikel oder Aktionsangebote für kurze Zeit. Diese Produkte gibt es nur solange der Vorrat reicht.

Roter Hintergrund mit hellroten Streifen
Meteen naar lijst met resultaten

Filters

560 artikelen

Actieve filters:

Filter

Actieve filters:

  • Viper filter voor nat gebruik voor LSU 155/255/275/295

    Viper filter voor nat gebruik voor LSU 155/255/275/295

    Prijs met korting  €13,38 Normale prijs  €21,80 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Nölle Cuttermes 18mm

    Nölle Cuttermes 18mm

    Prijs met korting  €0,56 Normale prijs  €1,06 UVP Eenheidsprijs €0,56 per stuk
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sorex Straatbezem Plat hout Staaldraden met steelgat 30 cm

    Sorex Straatbezem Plat hout Staaldraden met steelgat 30 cm

    Prijs met korting  €7,77 Normale prijs  €9,72 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Janex Super Pad 12" Inch Machinepad

    Janex Super Pad 12" Inch Machinepad

    Prijs met korting  €2,93 Normale prijs  €5,32 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Floorstar Microvezel Handpad

    Floorstar Microvezel Handpad

    Prijs met korting  €6,03 Normale prijs  €7,02 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Tennant Stof-vlakfilter T5680 / T7 /T12/ T5700

    Tennant Stof-vlakfilter T5680 / T7 /T12/ T5700

    Prijs met korting  €25,56 Normale prijs  €33,19 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Floorstar Stofbindende wegwerpdweil 40 cm 20 Stuks

    Floorstar Stofbindende wegwerpdweil 40 cm 20 Stuks

    Prijs met korting  €4,92 Normale prijs  €6,36 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Ambital-Eco-concentraat dweilonderhoud 1l

    Kiehl Ambital-Eco-concentraat dweilonderhoud 1l

    Prijs met korting  €7,60 Normale prijs  €8,98 UVP Eenheidsprijs €7,60/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Rivamat tensidevrije automatenreiniger 10l

    Kiehl Rivamat tensidevrije automatenreiniger 10l

    Prijs met korting  €42,85 Normale prijs  €62,07 UVP Eenheidsprijs €4,29/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Veroclean Express-grondreiniger 10l

    Kiehl Veroclean Express-grondreiniger 10l

    Prijs met korting  €81,77 Normale prijs  €92,93 UVP Eenheidsprijs €8,18/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Copex grondreiniger 10l

    Kiehl Copex grondreiniger 10l

    Prijs met korting  €61,63 Normale prijs  €78,43 UVP Eenheidsprijs €6,16/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • KETTLITZ Medialub Harzlöser Ultra Pro

    KETTLITZ Medialub Harzlöser Ultra Pro

    Prijs met korting  €5,99 Normale prijs  €9,06 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • SONAX Ruitontdooier Sweet Home 1 Liter

    SONAX Ruitontdooier Sweet Home 1 Liter

    Prijs met korting  €6,11 Normale prijs  €10,12 UVP Eenheidsprijs €6,11/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • SONAX Luchtverfrisser Langdurige frisheid

    SONAX Luchtverfrisser Langdurige frisheid

    Prijs met korting  €3,39 Normale prijs  €5,23 UVP Eenheidsprijs €3,39 per stuk
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • KIEHL Wischwiesel

    KIEHL Wischwiesel

    Prijs met korting  €21,16 Normale prijs  €25,65 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • DR. BECKMANN Vlekkenverwijderaar Fruit & Dranken 50g

    DR. BECKMANN Vlekkenverwijderaar Fruit & Dranken 50g

    Prijs met korting  €1,88 Normale prijs  €2,53 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • 4clean KO21 Glansspoelmiddel neutraal 1l

    4clean KO21 Glansspoelmiddel neutraal 1l

    Prijs met korting  €1,90 Normale prijs  €2,77 UVP Eenheidsprijs €1,90/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonax Diepteverzorger mat of glanzend

    Sonax Diepteverzorger mat of glanzend

    Prijs met korting  €6,90 Normale prijs  €11,53 UVP Eenheidsprijs €23,00/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Langguth SC16 Rubber Clean Streepverwijderaar 500ml

    Langguth SC16 Rubber Clean Streepverwijderaar 500ml

    Prijs met korting  €10,91 Normale prijs  €15,27 UVP Eenheidsprijs €21,82/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • HygoClean Vuilniszak 30l HDPE Grijs 6µ

    HygoClean Vuilniszak 30l HDPE Grijs 6µ

    Prijs met korting  €0,52 Normale prijs  €0,82 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • HygoClean Vloeibare Zeep Abrikoos 1l

    HygoClean Vloeibare Zeep Abrikoos 1l

    Prijs met korting  €2,27 Normale prijs  €2,96 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Janex Super Pad 13" Inch Machinepad

    Janex Super Pad 13" Inch Machinepad

    Prijs met korting  €3,44 Normale prijs  €5,93 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Sprayfles (aerosolvrij) voor 750ml zuiger- & 500ml trechterfles Wit

    Kiehl Sprayfles (aerosolvrij) voor 750ml zuiger- & 500ml trechterfles Wit

    Prijs met korting  €1,14 Normale prijs  €1,37 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Nölle Cuttermes Metalen geleiding 18mm

    Nölle Cuttermes Metalen geleiding 18mm

    Prijs met korting  €1,34 Normale prijs  €2,58 UVP Eenheidsprijs €1,34 per stuk
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
Mehr über Restposten

Hier findest du Auslaufartikel oder Aktionsangebote für kurze Zeit.

Diese Produkte gibt es nur solange der Vorrat reicht.