REINIGINGSBENODIGDHEDEN VOOR JOUW KLUS.

RESTPOSTEN - Wir räumen unser Lager!

Hier findest du Auslaufartikel oder Aktionsangebote für kurze Zeit. Diese Produkte gibt es nur solange der Vorrat reicht.

Roter Hintergrund mit hellroten Streifen
Meteen naar lijst met resultaten

Filters

560 artikelen

Actieve filters:

Filter

Actieve filters:

  • Sorex Tuit- & Slangborstel pure borstel 240x70x8mm

    Sorex Tuit- & Slangborstel pure borstel 240x70x8mm

    Prijs met korting  €0,77 Normale prijs  €1,13 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Weber borstelstroken (PA) passend voor MK 400 2 stuks

    Weber borstelstroken (PA) passend voor MK 400 2 stuks

    Prijs met korting  €6,40 Normale prijs  €8,31 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Woodmaster-Pad-Fine handpad

    Kiehl Woodmaster-Pad-Fine handpad

    Prijs met korting  €2,67 Normale prijs  €3,24 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Floorstar Microvezel-Dubbeldoek Capillair

    Floorstar Microvezel-Dubbeldoek Capillair

    Prijs met korting  €3,13 Normale prijs  €4,05 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Floorstar Houder voor vochtige dweilmoppen 110cm Star

    Floorstar Houder voor vochtige dweilmoppen 110cm Star

    Prijs met korting  €41,21 Normale prijs  €45,29 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sorex Zaalbezem Kokos Natuurfiber 60cm

    Sorex Zaalbezem Kokos Natuurfiber 60cm

    Prijs met korting  €6,39 Normale prijs  €8,39 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Corvett grondreiniger voor fijnsteen tegels 10l

    Kiehl Corvett grondreiniger voor fijnsteen tegels 10l

    Prijs met korting  €58,41 Normale prijs  €64,80 UVP Eenheidsprijs €5,84/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Viper Nat- en droogzuiger LSU375-EU

    Viper Nat- en droogzuiger LSU375-EU

    €753,08
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Viper Handveegmachine PS480-EU

    Viper Handveegmachine PS480-EU

    €496,10
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • SONAX Displayreiniger 300ml

    SONAX Displayreiniger 300ml

    Prijs met korting  €5,65 Normale prijs  €6,99 UVP Eenheidsprijs €18,83/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • GARDINER reinigingsstop

    GARDINER reinigingsstop

    Prijs met korting  €17,70 Normale prijs  €22,99 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonax Metaalpolish 75ml

    Sonax Metaalpolish 75ml

    Prijs met korting  €5,65 Normale prijs  €7,41 UVP Eenheidsprijs €0,08/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonax BIKE Kettingspray met EasySpray 300ml

    Sonax BIKE Kettingspray met EasySpray 300ml

    Prijs met korting  €8,46 Normale prijs  €10,99 UVP Eenheidsprijs €28,20/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Heidt & Schwarzfeld graffiti verwijderaar 400ml

    Heidt & Schwarzfeld graffiti verwijderaar 400ml

    Prijs met korting  €18,77 Normale prijs  €22,91 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Parketta Edelhartwas 5l

    Kiehl Parketta Edelhartwas 5l

    Prijs met korting  €63,32 Normale prijs  €72,95 UVP Eenheidsprijs €12,66/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sorex rubberbezem met metalen steel 130cm

    Sorex rubberbezem met metalen steel 130cm

    Prijs met korting  €12,10 Normale prijs  €14,48 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonax Flexiblade Siliconenlip

    Sonax Flexiblade Siliconenlip

    Prijs met korting  €11,31 Normale prijs  €19,47 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonax Professional Loodvervanger 250ml

    Sonax Professional Loodvervanger 250ml

    Prijs met korting  €7,36 Normale prijs  €12,35 UVP Eenheidsprijs €29,44/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonax Professional SX90 Plus EasySpray Multifunctionele olie

    Sonax Professional SX90 Plus EasySpray Multifunctionele olie

    Prijs met korting  €5,88 Normale prijs  €7,56 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Floorstar premium microvezelmop Thenufil pins

    Floorstar premium microvezelmop Thenufil pins

    Prijs met korting  €4,94 Normale prijs  €6,72 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Nölle Afvalverzamelaar 3-vaks met deksel

    Nölle Afvalverzamelaar 3-vaks met deksel

    Prijs met korting  €26,90 Normale prijs  €81,52 UVP Eenheidsprijs €26,90 per stuk
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Juwex Brilliante Pads 17"

    Juwex Brilliante Pads 17"

    Prijs met korting  €40,72 Normale prijs  €56,94 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Langguth SC44 Geurabsorbeerder 750ml

    Langguth SC44 Geurabsorbeerder 750ml

    Prijs met korting  €4,03 Normale prijs  €5,54 UVP Eenheidsprijs €5,37/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Schrobpad Tynex 17" voor T7 of T5680

    Schrobpad Tynex 17" voor T7 of T5680

    Prijs met korting  €184,32 Normale prijs  €241,60 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
Mehr über Restposten

Hier findest du Auslaufartikel oder Aktionsangebote für kurze Zeit.

Diese Produkte gibt es nur solange der Vorrat reicht.