REINIGINGSBENODIGDHEDEN VOOR JOUW KLUS.

RESTPOSTEN - Wir räumen unser Lager!

Hier findest du Auslaufartikel oder Aktionsangebote für kurze Zeit. Diese Produkte gibt es nur solange der Vorrat reicht.

Roter Hintergrund mit hellroten Streifen
Meteen naar lijst met resultaten

Filters

560 artikelen

Actieve filters:

Filter

Actieve filters:

  • 3M Handpad op Rol Wit 10 Meter

    3M Handpad op Rol Wit 10 Meter

    Prijs met korting  €72,22 Normale prijs  €95,47 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Weber Koppeling voor Zuigslang NW 38, ID 38 mm; AD 45 mm

    Weber Koppeling voor Zuigslang NW 38, ID 38 mm; AD 45 mm

    Prijs met korting  €3,62 Normale prijs  €6,30 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Skintastic Lavylan Phenia 500ml zeepcartridge

    Skintastic Lavylan Phenia 500ml zeepcartridge

    Prijs met korting  €2,77 Normale prijs  €3,87 UVP Eenheidsprijs €5,54/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Floorstar Microvezelmop Thenufil Forte

    Floorstar Microvezelmop Thenufil Forte

    €5,72
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl GlasQueen glasreiniger 500ml (zonder spuitdop)

    Kiehl GlasQueen glasreiniger 500ml (zonder spuitdop)

    Prijs met korting  €2,37 Normale prijs  €3,01 UVP Eenheidsprijs €4,74/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Eco-Refresher houtverzorgingsolie 5l

    Kiehl Eco-Refresher houtverzorgingsolie 5l

    Prijs met korting  €111,83 Normale prijs  €151,73 UVP Eenheidsprijs €22,37/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl Torvan-concentraat FD keukenreiniger 1l

    Kiehl Torvan-concentraat FD keukenreiniger 1l

    Prijs met korting  €5,64 Normale prijs  €57,23 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • DR. BECKMANN Intensief Zwart Doekjes 3in1

    DR. BECKMANN Intensief Zwart Doekjes 3in1

    Prijs met korting  €2,34 Normale prijs  €2,83 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonax RuitenReinigingsdoeken

    Sonax RuitenReinigingsdoeken

    Prijs met korting  €4,07 Normale prijs  €6,45 UVP Eenheidsprijs €0,41 per stuk
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonax Binnenreinigingsdoekjes

    Sonax Binnenreinigingsdoekjes

    Prijs met korting  €5,65 Normale prijs  €9,29 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Kiehl oplosmiddelbestendige hoes

    Kiehl oplosmiddelbestendige hoes

    Prijs met korting  €9,28 Normale prijs  €11,01 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • FREPRO REMIND AIR CURVE HOUDER Kunststofhouder

    FREPRO REMIND AIR CURVE HOUDER Kunststofhouder

    Prijs met korting  €0,36 Normale prijs  €0,50 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonnring InstantStick Tensidevrij 16g EC12 Reinigingsgranulaat

    Sonnring InstantStick Tensidevrij 16g EC12 Reinigingsgranulaat

    €1,43
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonax Dashboardverzorger Matteffect 500ml

    Sonax Dashboardverzorger Matteffect 500ml

    Prijs met korting  €5,65 Normale prijs  €9,29 UVP Eenheidsprijs €11,30/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sonax Dashboardverzorger 400ml

    Sonax Dashboardverzorger 400ml

    Prijs met korting  €5,94 Normale prijs  €9,81 UVP Eenheidsprijs €14,85/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Spuitkop voor reinigingsmiddel halal gecertificeerd

    Spuitkop voor reinigingsmiddel halal gecertificeerd

    €1,06
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Vermop Starterset TopLock

    Vermop Starterset TopLock

    Prijs met korting  €79,93 Normale prijs  €106,71 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Flora Greifboy 50 Vuilgrijper met Kunststofhandvat

    Flora Greifboy 50 Vuilgrijper met Kunststofhandvat

    Prijs met korting  €33,55 Normale prijs  €34,63 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Floorstar GW2B Apparatenwagen 2 BASIC

    Floorstar GW2B Apparatenwagen 2 BASIC

    Prijs met korting  €260,02 Normale prijs  €275,55 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Langguth SC11 Care Line Meubelmelk 250ml

    Langguth SC11 Care Line Meubelmelk 250ml

    €3,18
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • HygoClean Vuilniszak 18l HDPE

    HygoClean Vuilniszak 18l HDPE

    Prijs met korting  €0,45 Normale prijs  €0,56 UVP Eenheidsprijs €0,01 per stuk
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Viper filter voor nat gebruik voor LSU 375/395

    Viper filter voor nat gebruik voor LSU 375/395

    Prijs met korting  €14,24 Normale prijs  €22,01 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Eilfix toiletgeurspray Appel 1l

    Eilfix toiletgeurspray Appel 1l

    €4,11 Eenheidsprijs €4,11/l
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
  • Sorex Handveger Hout Staaldraden blank gehard 30cm

    Sorex Handveger Hout Staaldraden blank gehard 30cm

    Prijs met korting  €6,50 Normale prijs  €7,14 UVP
    🔥 Auslaufartikel Super Sale
Mehr über Restposten

Hier findest du Auslaufartikel oder Aktionsangebote für kurze Zeit.

Diese Produkte gibt es nur solange der Vorrat reicht.